Compaan

Team

Directie en staf

Bert Boone

Algemeen directeur bert.boone@compaan.be
0473 23 12 15

Natasja Van Bijlen

Adjunct-directeur natasja.vanbijlen@compaan.be
0477 18 84 19

Ruth Cazaerck

Beleidsmedewerker ruth.cazaerck@compaan.be
0479 70 27 90

Biobakkerij - traiteurdienst - restaurant

Barbara Vanthorre

Manager barbara.vanthorre@compaan.be
0494 27 05 86

Mieke Van Wijnsberge

Commercieel medewerker bakkerij desembrood@compaan.be
0471 19 24 17

Stefanie De Groote

Commercieel medewerker traiteurdienst catering@compaan.be
09 266 18 10

Joachim Haemers

Le Petit Botanique joachim.haemers@compaan.be
09 391 92 09

& team

Alexander
Ali
Davy
Elvis
Nico
Rudy
Rudy
Salih
Tshehaytsu
Tugrul
William

Schoonmaak

Bernard Cnockaert

Manager bernard.cnockaert@compaan.be
0478 88 23 38

Karen Van Driessche

Planning & klantencontact karen.vandriessche@compaan.be
09 232 35 32

Anja Geirnaert

Begeleider & HR-medewerker anja.geirnaert@compaan.be
09 232 35 32

& team

Angelique
Sarah

Atelier Compaan

Bernard Cnockaert

Manager bernard.cnockaert@compaan.be
0478 88 23 38

Johan Baumans

Commercieel medewerker johan.baumans@compaan.be
0491 07 13 91

& team

Alfons
Alphonsus
Antoon
Clem
Dirk
Dries
Julie
Kevin
Patrick
Sebastiaan

HR-diensten

Goedele Provost

Manager goedele.provost@compaan.be
0499 69 45 75

Francine Vanden Bussche

Manager francine.vandenbussche@compaan.be
0499 69 45 74

& team Gent

Anita
Ann
Anne
Annemie
Cisse
Els
Eva
Frea
Gaia
Gabriële
Gitte
Griet
Inge
Ingeborg
Ingrid
Isabelle
Janne
Koen
Lara
Leen
Lieselot D.
Lieselot D.N.
Lieve
Lisa
Luc
Marieke
Martine
Mei
Michèlle
Myriam
Sabrina
Sajmir
Sebastiaan
Tom
Tomas

& team Aalst

Anita
Martine
Mieke
Steven

& team Eeklo

Gitte
Griet
Inge
Lieselot D.N.
Mei

& team Lokeren

Astrid
Magda
Marina
Rosalie

Onthaal en backoffice

Magda Boone

Medewerker onthaal info@compaan.be
09 266 18 10

Muraz Yilmaz

Medewerker onthaal info@compaan.be
09 266 18 10

& backoffice

Danny
Gwendy
Jan
Marieke
Matthias
Nadine
Pascale
Paul
Ria
Roos