Compaan

Team

Directie en staf

Bert Boone

Algemeen directeur bert.boone@compaan.be
0473 23 12 15

Natasja Van Bijlen

Adjunct-directeur natasja.vanbijlen@compaan.be
0477 18 84 19

Ruth Cazaerck

Beleidsmedewerker ruth.cazaerck@compaan.be
0479 70 27 90

Bakkerij, traiteurdienst en restaurant

Barbara Vanthorre

Manager barbara.vanthorre@compaan.be
0494 27 05 86

Mieke Van Wijnsberge

Commercieel medewerker bakkerij mieke.vanwijnsberge@compaan.be
0471 19 24 17

Stefanie De Groote

Commercieel medewerker traiteurdienst stefanie.degroote@compaan.be
0478 50 20 45

Joachim Haemers

Le Petit Botanique joachim.haemers@compaan.be
09 391 92 09

& team

Alexander
Ali
Davy
Elvis
Nico
Rudy
Rudy
Salih
Tshehaytsu
Tugrul

Schoonmaak

Bernard Cnockaert

Manager bernard.cnockaert@compaan.be
0478 88 23 38

Lilian van der Meulen

Commercieel medewerker lilian.vandermeulen@compaan.be
0477 44 23 49

Design, inrichting en restauratie

Bernard Cnockaert

Manager bernard.cnockaert@compaan.be
0478 88 23 38

Johan Baumans

Commercieel medewerker johan.baumans@compaan.be
0491 07 13 91

& team

Clem
Dirk
Dries
Patrick

HR-diensten

Goedele Provost

Manager goedele.provost@compaan.be
0499 69 45 75

Francine Vanden Bussche

Manager francine.vandenbussche@compaan.be
0499 69 45 74

& team Gent

Anita
Ann
Anne
Annemie
Cisse
Els
Eva
Frea
Gaia
Griet
Ingeborg
Ingrid
Koen
Lara
Leen
Lieselot
Lieve
Lisa
Luc
Marieke
Martine
Michèlle
Myriam
Sebastiaan
Sabrina
Sajmir
Tom
Tomas

& team Aalst

Anita
Martine
Mieke
Steven

& team Eeklo

Griet
Lieselot

& team Lokeren

Astrid
Lies
Magda
Marina
Rosalie

Onthaal en backoffice

Magda Boone

Medewerker onthaal info@compaan.be
09 266 18 10

Muraz Yilmaz

Medewerker onthaal info@compaan.be
09 266 18 10

& backoffice

Gwendy
Jan
Marieke
Matthias
Pascale
Paul